RedMed Header
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wiadomości firmowe » Red Med będzie dostarczać testy i aparaty do pomiaru INR z palca do Instytutu Kardiologii w Aninie do 2021 roku
Waluta
Ankieta

Oceń jakość kuriera


Kontakt
Najnowsze Wiadomości
Nasze nowości
Systemy płatności
  • Dotpay
  • PayPal
  • iMoje
  • RedMed Maseczki gratis
  • qLabs Q-1
01
0

Red Med będzie dostarczać testy i aparaty do pomiaru INR z palca do Instytutu Kardiologii w Aninie do 2021 roku

Data dodania: 02-07-2019Wyświetleń: 1905
alt

Niedawno została podpisana umowa między Red Med Polska Sp. z o.o a Instytutem Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego, w ramach której do Instytutu będą dostarczane nowoczesne aparaty i materiały do wykonywania pomiaru INR z krwi włośniczkowej z opuszka palca.

Red Med Polska Sp. z o.o jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji i dostarczaniu nowoczesnego wyposażenia i sprzętu medycznego dla klientów wymagających wysokich standardów jakości. W ofercie Red Med można znaleźć nowoczesne i zaawansowane rozwiązania do diagnostyki medycznej na miejscu, które mają zastosowanie w placówkach opieki zdrowotnej i u prywatnych użytkowników.

W sklepie pod adresem redmed.pl dostępne jest wyposażenie medyczne z zakresu diagnostyki, monitorowania i przeciwdziałania różnego rodzaju problemom ze zdrowiem.

 

 

Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Aninie został powołany rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 marca 1979 r. Stanowi główny kliniczny ośrodek kardiologiczno-kardiochirurgicznym o najwyższym stopniu referencyjności w Polsce. Jest również dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem naukowym i ważnym ośrodkiem kształcenia podyplomowego w dziedzinie kardiologii.

 

Instytut Kardiologii jest liderem we wdrażaniu i upowszechnianiu w kraju nowoczesnych metod diagnostyki i terapii kardiologicznej i od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych tego typu placówek w Polsce. Przyczynia się do tego bardzo wysoka jakość oraz dostępność do wysokospecjalistycznych procedur medycznych.

 

 

Współpraca Red Med z Instytutem Kardiologii w Aninie może przynieść pacjentom jeszcze wyższy poziom opieki medycznej, dzięki zaawansowanym urządzeniom do szybkiego pomiaru poziomu krzepliwości krwi. Ponieważ aparaty są łatwo przenośne, mogą być używane na miejscu, przy pacjencie.


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Wiadomości firmowe

Super hit

Copyright © 1999 – 2022 Red Med Poland Sp. z o.o.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu