RedMed Header
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Testy Jakościowe » Ginekologia » Testy do pomiaru odczynu PH pochwy - 50 szt.
Waluta
 • qLabs Q-1
Ankieta

Oceń jakość kuriera


Opinia o produkcie
Dobre urządzenie, jak ktoś szuka małego ale rozbudowanego monitora pulsu i saturacji krwi. Biuetooth do tego jest bardzo przydatny.
Ocena produktu 5/5
Kontakt
Najnowsze Wiadomości
Systemy płatności
 • Dotpay
 • PayPal
 • iMoje
 • qLabs Q-1
 • SafeUG
01
0
Testy do pomiaru odczynu PH pochwy - 50 szt.

Testy do pomiaru odczynu PH pochwy - 50 szt.

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Dostępność:Czekamy na dostawę

Czas wysyłki:do 7 dni

Koszt wysyłki:od 9,99 zł

Numer katalogowy:194002

Stan magazynowy:

Cena: 74,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (1)
Wyrób medyczny przeznaczony dla profesjonalnego użytkownika, według definicji z art. 2 pkt 1.26) Ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r.


Szybki test do pomiaru odczynu pH pochwy z wydzieliny w okresie ciąży, jak również w ramach codziennej pielęgnacji miejsc intymnych. Może być stosowany, jako środek pomocniczy w diagnozowaniu infekcji pochwy u kobiet, mających typowe objawy zakażenia, takie jak stan zapalny, świąd, zwiększone upławy itp.

Wartość pH pochwy jest bardzo ważnym parametrem skriningowym mogącym wskazywać na zakłócenia mikroflory pochwy. Nietypowe wartości pH są często wskaźnikiem na kliniczne lub subkliniczne infekcje pochwowe.
 

Zalecenia do stosowania testu:

 1. Test może służyć, jako środek pomocniczy w diagnozowaniu infekcji pochwy lub pomóc przy identyfikacji warunków, które ułatwiają wystąpienie infekcji pochwy w okresie ciąży, a także infekcje u nie ciężarnych kobiet przed menopauzą.
 2. Test może zostać użyty do regularnej kontroli wartości pH pochwy ciężarnych kobiet, w celu zwiększenia szans szybszego rozpoznania i ewentualnego leczenia infekcji pochwy, co zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu. Test przeznaczony jest do profesjonalnej diagnostyki in-vitro. Test nie powinien być stosowany bez odpowiedniego nadzoru i nie jest przeznaczony do sprzedaży skierowanej do ogółu społeczeństwa.
 

Zasada działania testu

Test pH jest waginalnym aplikatorem o długości około 8 cm, z zintegrowanym paskiem pomiaru poziomu pH, z optymalnym obszarem rozpuszczania w interesującym spektrum (patyczek indykatora pH MERCK, pH 4,0 - 7,0, nie farbujący, 1.09542.0001). Aplikator składa się z okrągłego uchwytu oraz patyczka wprowadzającego w kształcie tuby o długości ok. 5 cm. Na końcówce patyczka wprowadzającego znajduje się po jednej stronie otwór podobny do okienka, w którym znajduje się powierzchnia indykatora patyczka pH (obszar pomiaru pH).

Okrągły uchwyt służy bezpiecznemu dotykaniu aplikatora waginalnego. Test wprowadzić na głębokość 1-3 cm do pochwy i delikatnie docisnąć strefę pomiarową pH do tylnej ścianki pochwy. W momencie, gdy obszar pomiaru pH zostanie nawilżony, zmienia się kolor. Następnie aplikator zostaje wyciągnięty z pochwy i wartość pH zostaje ustalona, poprzez dopasowanie koloru do wartości na dołączonej skali kolorów.
 

Zawartość opakowania:

 • 50 higienicznie zapakowanych aplikatorów testowych do pomiaru poziomu pH pochwy,
 • 1 instrukcja obsługi,
 • 1 skala kolorów pH do odczytania wyników testu.

Próbka: wydzielina z pochwy
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Testy mają szybką i prostą procedurę. Osiągają zadowalającą skuteczność wykrywania.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 10 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Super hit

Copyright © 1999 – 2022 Red Med Poland Sp. z o.o.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu