RedMed Header
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Testy Diagnostyczne » Szybki test 2019-nCoV do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 przeciwciała IgG oraz IgM przeciwko COVID-19 - nakłuwacze GRATIS.
Ankieta

Nowi dostawcy paczek

 • Kurier Pocztex
 • Paczka w Ruchu
 • Poczta Polska odbiór w punkcie (żabka, orlen, biedronka, poczta polska)
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • GLS

Opinia o produkcie
Nakłuwacze medlance należą do tych najlepszych na rynku. Tutaj można je dostać w atrakcyjnej cenie i z bardzo szybką dostawą.
Ocena produktu 5/5
Kontakt
 • NIP: 627-27-30-603
 • E-mail:bok@redmed.pl
 • Telefon22 244 25 90
  32 249 00 70
  12 378 35 40
 • Godziny działania sklepu8:00-16:00
Hity sklepowe
Najnowsze Wiadomości
Systemy płatności
 • PayU
 • Dotpay
 • PayPal
 • 2019-covid
0
0
koronawirus test 2019-nCoV IgG / IgM
NowośćSuper promocjaPolecamyNasz hitDarmowa dostawa

Szybki test 2019-nCoV do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 przeciwciała IgG oraz IgM przeciwko COVID-19 - nakłuwacze GRATIS.

Produkt będzie dostępny od dnia: 10-04-2020

Dostępność:Czekamy na dostawę

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD, przesyłka ubezpieczona - 0,00 zł
Kurier DPD, za pobraniem, przesyłka ubezpieczona. - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 (wysyłamy w poniedziałki, środy i piątki; Nie zalecamy przy zamówieniach pasków testowych w okresie zimowym, oraz letnim ze względu na niskie lub wysokie temperatury. Zalecana temperatura to od 1°C. do 22°C na dworze. - 0,00 zł
Kurier DPD, przesyłka ubezpieczona - wyłącznie przedpłata - 0,00 zł
Wysyłka kurierem przedmiotów wyłącznie za pobraniem na terenie PL. - 0,00 zł
Odbiór osobisty. Potwierdź dostępność produktu, może zostać doliczona dodatkowa kwota podczas odbioru osobistego. - 0,00 zł

Numer katalogowy:2019-ncov

Kod producenta:covid-19

Stan magazynowy:

Stan produktu:Nowy

Cena: 45,90 zł

Cena poprzednia: 70,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Klipy filmowe (1)
 • Recenzje produktu (0)

Szybki test kasetkowy do oznaczania koronawirusa 2019-nCoV covid-19 przeciwciała IgG oraz IgM jest immunologicznym testem chromatograficznym wykorzystującym technologię złota koloidalnego.


Wyrób medyczny przeznaczony dla profesjonalnego użytkownika, według definicji z art. 2 pkt 1.26) Ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r. Testy nie są przeznaczone do użytku domowego.


Cena dotyczy jednej sztuki testu. Sprzedaż wyłącznie w opakowaniach po 25szt.

25 sztuk kaset do wykrywania koronawirusa 2019-nCoV IgG/IgM  – każdy test kasetowy służy do jakościowego wykrywania swoistych przeciwciał klasy IgG oraz IgM skierowanych przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 w wykryciu choroby covid-19


Jednostopniowy test do wykrywania nowego koronawirusa (2019-nCoV) oparty na przeciwciałach IgM/IgG (Złoto koloidalne) jest przeznaczony do wykrywania obecności przeciwciał IgM oraz IgG skierowanych przeciwko koronawirusowi 2019-nCoV w próbkach surowicy, osocza, krwi kapilarnej (pobranej z opuszki palca) oraz krwi pełnej u pacjentów z zapaleniem płuc i podejrzeniem zapalenia płuc.

Kto może zakupić testy.
Zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, przychodnie, kliniki a także lekarz, laborant, farmaceuta, pielęgniarka, weterynarz, podając numer wykonywania zawodu, niektóre zawody potrzebują pisemnej zgody na przebicie palca. Ponadto, każda firma, podając NIP. W przypadku zakupu przez osoby nieuprawnione, zamówienie będzie anulowane a ewentualne wpłaty pieniędzy zwracane POMNIEJSZONE o koszty obsługi płatności płatności, wyszczególnione podczas zakupu.

Na początku stycznia 2020 r. nowy koronawirus (2019-nCoV) został zidentyfikowany jako czynnik zakaźny powodujący wybuch wirusowego zapalenia płuc w Wuhan w Chinach, gdzie pierwsze objawy wystąpiły w grudniu 2019 r.

Choroba COVID-19 to choroba zakaźna, wywoływana przez nowy szczep koronawirusa 2019-nCoV, który nie został wcześniej zidentyfikowany u ludzi. Choroba rozprzestrzenia się głównie drogą kropelkową, poprzez kaszlenie i kichanie występujące u osób zakażonych. Czas od ekspozycji do pojawienia się objawów wynosi od 2 do 14 dni. Początkowo choroba może nie wykazywać wielu objawów, albo też wystąpić może gorączka, kaszel, brak tchu, bóle mięśniowe i uczucie zmęczenia. W dalszej fazie rozwoju choroby pojawić się może zapalenie płuc i zespół ostrej niewydolności oddechowej.

Przeciwciała IgM i IgG są wytwarzane w ciągu 3 do 7 dni po zakażeniu 2019-nCoV, dzięki czemu mogą służyć jako marker diagnostyczny na wczesnym etapie wykrywania choroby.
Stąd, wykrycie przeciwciał IgM oraz IgG skierowanych przeciwko 2019 n-COV w krwi ludzkiej można traktować jako dodatkową metodę badań przesiewowych choroby COVID-19 na jej wczesnym etapie.

 


Koronawirusy to otoczkowe wirusy RNA, które są szeroko rozpowszechnione wśród ludzi, innych ssaków i ptaków, powodujące choroby układu oddechowego, jelit, wątroby oraz neurologiczne.
 

 

ZASADA DZIAŁANIA TESTU

Test wykorzystuje białko nukleokapsydu mieszanego, rekombinowanego wirusa 2019-nCoV (białko N) oraz białko powierzchniowe "spike protein" (białko S), oba sprzężone ze złotem koloidalnym oraz przeciwciałami IgM i IgG, naniesionymi na oddzielne linie testowe. Po nałożeniu próbki na pasek testowy znakowane złotem białka N i S rekombinantu 2019-nCoV wiążą się z przeciwciałami IgM lub IgG skierowanymi przeciwko 2019-nCoV i tworzą oznakowane kompleksy antygen-przeciwciało. Kompleksy te przemieszczają się do obszaru wykrywania karty testowej na skutek aktywności powierzchniowej.

Następnie oznakowane kompleksy antygen-przeciwciało są przechwytywane na różnych liniach testowych przez przeciwciała anty-ludzkie IgM oraz IgG, co powoduje pojawienie się na liniach testowych purpurowo-czerwonych zacieków. Natężenie barwy poszczególnych linii testowych zwiększa się proporcjonalnie do ilość przeciwciał IgM i IgG anty-2019-nCoV w próbce.

 

ZAWARTOŚĆ

1. Zestaw zawiera:
Opakowania: 25 testów/opak.

 1. Karta testowa Coronavirus (2019-nCoV) IgM/IgG Antibody w zamkniętym woreczku ze środkiem osuszającym
 2. Rozcieńczalnik próbki
 3. Podręcznik obsługi: 1 szt./opak.
Karta testowa składa się z:
 • Plastikowa obudowa i pasek odczynnika, który obejmuje obszar próbki, obszar złota koloidalnego (pokryty białkiem N i S rekombinatu 2019-nCoV), błonę nitrocelulozową z dwiema liniami testowymi (pokrytymi przeciwciałami antyludzkimi, odpowiednio IgM i IgG), linię kontrolną (pokrytą białkiem znakującym), papier absorbujący oraz wkładkę.
Skład rozcieńczalnika próbki:
 • Sól fizjologiczna buforowana fosforanem, białka, detergent, środek konserwujący, stabilizator
 

PRZECHOWYWANIE I STABILNOŚĆ

Kartę testową należy przechowywać w temperaturze 4-30˚C przez okres 24 miesięcy. Kartę testową należy użyć w ciągu 1 godziny od otwarcia foliowego woreczka.
 

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

 1. Nie używaj ponownie pipety, aby nie doszło do zakażenia krzyżowego.
 2. Nie otwieraj woreczków dopóki nie będziesz gotowy do wykonania testu. W ten sposób zabezpieczysz karty testowe przed zawilgoceniem na skutek zbyt długiej ekspozycji na powietrze.
 3. Karty testowe można przechowywać w temperaturze pokojowej w zamkniętych woreczkach.
  • Karty testowe przechowywane w niskiej temperaturze powinny osiągnąć temperaturę pokojową przed rozpoczęciem testu.
 4. Jako konserwant wykorzystano azydek sodu, który może reagować z miedzianą rurą / ołowianą odpływową tworząc substancję wybuchową.
  • Przestrzegaj w tym zakresie odpowiednich przepisów.
 5. Należy wdrożyć odpowiednie procedury bezpieczeństwa odnośnie źródeł zakażeń i potencjalnych źródeł zakażeń.

Poniżej przedstawiono niektóre istotne środki ostrożności:
(1) Stosowanie jednorazowych rękawiczek podczas obsługi próbek i środków do sterylizacji.
(2) Sterylizacja rozlanych próbek i odczynników przy pomocy środka odkażającego.
(3) Sterylizacja oraz obsługa wszystkich próbek, odczynników i potencjalnych źródeł zakażeń zgodnie z odpowiednimi przepisami.
 

POBIERANIE I PRZYGOTOWANIE PRÓBEK

 1. Próbkę powinna stanowić ludzka surowica, osocze, krew kapilarna (pobrana z opuszki) oraz krew pełna. Inne płyny fizjologiczne i próbki mogą spowodować uzyskanie nieprawidłowego lub niedokładnego wyniku.
 2. Krew żylną należy pobierać w warunkach sterylnych w dowolnej porze dnia.
 3. Sugerujemy wykorzystanie surowicy i osocza dla uzyskania najlepszych rezultatów.
 4. Heparyna, cytrynian sodu i EDTA mogą być używane jako antykoagulanty dla próbek osocza, krwi kapilarnej i krwi pełnej.
 5. Surowica, osocze, krew kapilarna i krew pełna muszą zostać zbadane w ciągu 4 godzin od pobrania, w temperaturze pokojowej.
  • W razie opóźnienia badania, surowicę i osocze można przechowywać do 5 dni w temperaturze 2-8˚C i do 6 miesięcy w temperaturze -20˚C (krew kapilarną z opuszki palca można przechowywać do 3 dni w temperaturze 2-8˚C). Nie należy podgrzewać próbek i należy usuwać próbki uległe hemolizie.
 6. Przed użyciem wszystkie próbki powinny osiągnąć temperaturę pokojową (15-30 °C). Próbki chłodzone i mrożone przed testem muszą osiągnąć temperaturę pokojową i jednorodną konsystencję. Należy unikać narażania próbki na wiele cykli mrożenia / rozmrażania.
 7. OBJĘTOŚĆ PRÓBKI: 10 µl dla próbki surowicy i osocza, 20 µl dla próbki krwi kapilarnej i krwi pełnej.
 

PROCEDURA TESTOWA

Przed użyciem dokładnie przeczytaj instrukcje i przestrzegaj ich. W ten sposób unikniesz uzyskania nieprawidłowych rezultatów.
 1. Pobierz próbki zgodnie z instrukcjami.
 2. Karta testowa, próbka i odczynnik przed testem powinny osiągnąć temperaturę pokojową (15-30°C).
 3. Wyciągnij kartę testową z zamkniętego woreczka tuż przed użyciem.
  • Oznacz kartę testową identyfikatorem pacjenta lub testu.
 4. Umieść kartę testową na czystym blacie w pozycji poziomej.
 5. Nanieś próbkę na port próbki karty testowej przy pomocy pipety (10 µl surowicy i osocza, 20 µl krwi kapilarnej i krwi pełnej). Następnie natychmiast dodaj 3 krople rozcieńczalnika próbki.
 6. Odczytaj wzrokowo wyniki w ciągu 10 do 20 minut.
Krew z opuszki palca. Krok 1: Surowica, osocze: 10 µl Krew z opuszki palca; krew pełna: 20 µl. Krok 2: 3 krople rozcieńczalnika próbki. Krok 3: Odczyt wyniku w ciągu 10-20 min.


WYNIKI TESTU

Pozytywny (+):
(1) Pojawiają się 3 purpurowo-czerwone paski, jeden w obszarze kontrolnym (C) i dwa na liniach testowych (T1, T2). Wyniki wskazują, że próbka zawiera oba rodzaje przeciwciał anty-2019-nCoV (IgM oraz IgG).
(2) Pojawiają się 2 purpurowo-czerwone paski, jeden w obszarze kontrolnym (C) i jeden na linii testowej (T1). Wynik wskazuje, że próbka zawiera przeciwciała IgM anty-2019-nCoV.
(3) Pojawiają się 2 purpurowo-czerwone paski, jeden w obszarze kontrolnym (C) i jeden na linii testowej (T2). Wynik wskazuje, że próbka zawiera przeciwciała IgG anty-2019-nCoV.

Negatywny (-):
Pojawia się jeden purpurowo-czerwony pasek w obszarze kontrolnym (C); brak pasków na liniach testowych. Wynik wskazuje, że próbka nie zawiera żadnych przeciwciał anty-2019-nCoV (IgM ani IgG).

Test nieważny:
Jeżeli w ciągu 10-20 min na obszarze kontrolnym (C) nie pojawi się żaden kolorowy pasek, oznacza to, że test jest nieważny. Test należy powtórzyć i jeżeli pojawi się taka sama sytuacja, nie należy korzystać z danej partii produktów i skontaktować się z dostawcą.
test koronawirus


Gratis.
Do każdego zamówienia 25 szt. bezpiecznych sterylnych nakłuwaczy Acti-Lance Universal 23G; 1,8 mm lub równoznacznych GRATIS.

 
lancety nakłuwacze do testów na koronawirusa sars cov 2


OGRANICZENIA 1. Test służy wyłącznie do użytku diagnostycznego in vitro.
2. Wyniki testu służą tylko jako punkt odniesienia. Diagnoza i leczenie pacjenta należy rozważać w szerszym kontekście objawów, historii medycznej, wyników innych testów laboratoryjnych oraz reakcji na zastosowane leczenie.
 
Film instruktażowy

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Super hit

Copyright © 1999 – 2020 Red Med Poland Sp. z o.o.