RedMed Header
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Testy Diagnostyczne » Sinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATIS
Waluta
Ankieta

Oceń jakość kuriera

 • DPD
 • Pocztex
 • DHL
 • UPS
 • FedEX
 • Inpost
 • GLS

Opinia o produkcie
Wyjątkowe narzędzie medyczne, słodko wygląda i dobrze pokazuje wysycenie tlenem. Dla mnie Super
Ocena produktu 5/5
Kontakt
 • NIP: 627-27-30-603

 • E-mail:bok@redmed.pl
 • Telefon22 244 25 90
  32 249 00 70
  12 378 35 40
 • Fax32 720 65 35
 • Godziny działania sklepu8:00-16:00
Najnowsze Wiadomości
Systemy płatności
 • PayU
 • Dotpay
 • PayPal
 • 2019-covid
0
0
Sinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATISSinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATISSinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATIS
Sinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATISSinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATISSinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATIS
NowośćSuper promocjaPolecamyNasz hit

Sinocare szybki test kasetowy na koronawirusa SARS-CoV-2 op.5 szt. identyfikacja choroby covid-19 przeciwciała IgG/IgM Nakłuwacze GRATIS

Sinocare

Dostępność:Na zamówienie

Czas wysyłki:10 dni

Koszt wysyłki:od 9,99 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD, przesyłka ubezpieczona - 11,88 zł
InPost Paczkomaty24 (wysyłamy w poniedziałki, środy i piątki; Nie zalecamy przy zamówieniach pasków testowych w okresie zimowym, oraz letnim ze względu na niskie lub wysokie temperatury. Zalecana temperatura to od 1°C. do 22°C na dworze. - 9,99 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu:Nowy

Gwarancja:Do końca daty ważności.

Dodatki
Nakłuwacze
Minutnik + nakłuwacze + 35,10 zł
Brak

Cena: 351,00 zł

Cena poprzednia: 400,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)
 • Recenzje produktu (0)
Wyrób medyczny przeznaczony dla profesjonalnego użytkownika, według definicji z art. 2 pkt 1.26) Ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r. Testy nie są przeznaczone do użytku domowego.

Zestaw składa się z opakowania, w którym znajduje się 5 szybkich testów kasetowych. Prezentowana cena jest za jeden test. Cena końcowa za opakowanie widoczna będzie w koszyku.


Szybkie testy kasetowe do wykrywania infekcji SARS-CoV-2 oparty na jakościowym wykrywaniu przeciwciał IgG i IgM przeciw SARS-CoV-2 w ludzkiej surowicy, osoczu lub próbce pełnej krwi pobranej z palca. Jest przeznaczony do użytku diagnostycznego in vitro.

Kto może zakupić testy.
Zakupu może dokonać podmioty wykonujący działalność leczniczą w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej, w tym zakłady opieki zdrowotnej; osoby fizyczne
podając numer wykonywania zawodu, które uzyskały fachowe uprawnienia do udzielania świadczeń zdrowotnych i udzielają ich w ramach wykonywanego zawodu, w tym: lekarze, laboranci, farmaceuci, pielęgniarki, weterynarze, felczerzy; podmioty realizujące czynności z zakresu zaopatrzenia w wyroby medyczne, w tym przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w powyższym zakresie. Niektóre zawody wymagają pisemnej zgody pacjenta na przebicie palca. 
W przypadku zakupu przez osoby nieuprawnione, zamówienie będzie anulowane a ewentualne wpłaty pieniędzy zwracane POMNIEJSZONE o koszty obsługi płatności, wyszczególnione podczas zakupu. Zakupu także może dokonać każdy podmiot prowadzący działalność gospodarczą, który dokonując zakupu jednocześnie bierze odpowiedzialność za dalsze losy produktu, w tym braku możliwości używania przez osoby nieuprawnione.

Zakazane jest nabywanie i użytkowanie wyrobu medycznego przez podmioty nie będące profesjonalnymi użytkowania w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 26 ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20.05.2010 r. 


31 grudnia 2019 r. Kilka przypadków zapalenia płuc zgłoszono Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Nowy wirus, obecnie znany jako SARS-CoV-2 (wcześniej znany jako 2019-nCoV), rozprzestrzenił się w wielu krajach i regionach na całym świecie. WHO nazwała chorobę wywoływaną przez SARS-CoV-2 chorobą koronawirusa 2019 (w skrócie „COVID-19”).
 

wykres rozwoju choroby covid 19 chorych zarażonych koronawirusem sars-cov-2


Szybki test na COVID-19 IgG/IgM (krew pełna / surowica / osocze) to chromatograficzny test immunologiczny do jakościowego wykrywania antygenów IgG oraz IgM wirusa SARS-CoV-2 w próbkach ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osocza w celu stwierdzenia infekcji pierwotnych lub wtórnych wirusem SARS-COV-2.

Membrana kasety testowej została pokryta specyficznymi, koloidalnymi cząstkami złota koniugowanymi antygenami, nie pochodzącym od człowieka IgG oraz nie pochodzącym od człowieka IgM.

Szybkie testy kasetowe do wykrywania przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 jest oparty na teście immunochromatograficznym złota koloidalnego w celu przetestowania przeciwciała SARS-CoV-2. Kozie przeciwciało poliklonalne IgY z oznakowanym złotem koloidalnym anty-kurze i rekombinowany antygen SARS-CoV-2 pokryte są koniugatem odczynnika.

Producent:
Sinocare Inc. to międzynarodowa korporacja założona 2002 roku, posiadająca swoje fabryki na całym Świecie, w USA w Indianapolis, Kalifornia i Floryda, w Wielkiej Brytanii w Lancaster, W Chinach w mieście Shenzhen, która jest notowana na giełdzie w Shanghai'u. Producent dostarcza testy jako podwykonawca dla wielu znanych innych międzynarodowych firm. Spełnia wysokie wymagania jakościowe potwierdzone certyfikatami FDA, CE, CFDA.

Ocena Kliniczna

 

Typ próbkiCzułośćSpecyficzność
Surowica / Osocze96.3%99.6%
Krew z palca / Krew Pełna95.0%99.2%

Dokładność
 PowtarzalnośćPrecyzja pośrednia
Ujemny referencyjny wskaźnik zbieżności (- / -)100%100%
Dodatni wskaźnik zbieżności odniesienia (+ / +)100%100%

Gratis.
Do każdego zamówienia 5 szt. bezpiecznych sterylnych nakłuwaczy Acti-Lance Universal 23G; 1,8 mm lub równoznacznych GRATIS.
lancety nakłuwacze do testów na koronawirusa sars cov 2
 
Cena promocyjna wyłącznie przy zakupie z testami na koronawirusa w zestawie z lancetami.

Bibliografia
1.Kricka L. Interferences in immunoassays-still a threat. Clin Chem, 2000, 46: 1037–1038. 2.Bjerner J, et al. Immunometric assay interference: incidence and prevention. Clin Chem, 2002, 48: 613–621. 3.SARS-CoV-2 pneumonia treatment protocol, pilot version 7.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Super hit

Copyright © 1999 – 2020 Red Med Poland Sp. z o.o.