RedMed Header
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Proteza powietrzna CPAP ACPAP
Waluta
Ankieta

Oceń jakość kuriera


Opinia o produkcie
Ten analizator jest dobrym i przydatnym urządzeniem. Często z niego korzystam i ułatwił mi pracę. Wprawdzie nie jest tak dokładny i pewny jak laboratorium,…
Ocena produktu 5/5
Kontakt
Najnowsze Wiadomości
Systemy płatności
  • Dotpay
  • PayPal
  • iMoje
  • qLabs Q-1
  • SafeUG
01
0

Proteza powietrzna CPAP ACPAP

Proteza powietrzna CPAP ACPAP
Proteza powietrzna -Aparat CPAP do leczenia bezdechu sennego u osób dorosłych i rejestruje następujące wydarzenia oddechowe: obturacyjny bezdech senny, spłycenia oddychania, centralny bezdech senny, chrapanie, normalne oddychanie. Auto CPAP zapobiega bezdechom sennym i chrapaniu wytwarzając dodatnie ciśnienie powietrza w drogach oddechowych pacjenta (CPAP - Continous Possitive Airway Pressure) oraz eliminuje dyskomfort terapii dostosowując się do potrzeb pacjenta. Aparat automatycznie dostosowuje ciśnienie do potrzeb pacjenta w zależności od zdarzeń oddechowych - podwyższa ciśnienie w przypadku oporów w drogach oddechowych i obniża ciśnienie w przypadku normalnego oddychania lub zdarzeń centralnych. Aparat Resmart BiPAP Auto rozróżnia dwie fazy cyklu oddechowego (wydech i wdech) i wytwarza dwa poziomy ciśnienia w drogach oddechowych pacjenta – wyższy przy wdechu i niższy przy wydechu. Dodatkowo aparat ma funkcję Auto która działa jak Auto CPAP przy zachowaniu funkcji BiPAP. Czyli w momencie zaistnienia zdarzenia (bezdechu lub spłycenia oddychania), aparat będzie podnosił ciśnienia według specjalnego algorytmu (wdechowe oraz wydechowe) do przełamania zdarzenia. Aparat zapisuje każde zmiany ciśnienia oraz wszystkie zdarzenia. Pamięć 365 dni. Aparat BiPAP Auto przeznaczony jest dla osób nie tolerujących aparatów CPAP lub Auto CPAP. Dla osób z przeważającą liczbą bezdechów mieszanych lub centralnych proponujemy BiPAP S/T. Maksymalna Refundacja NFZ na aparat CPAP, Auto CPAP, BiPAP wynosi 1980 zł w 2017 roku. 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Super hit

Copyright © 1999 – 2022 Red Med Poland Sp. z o.o.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu